19.02.2021, 14:27

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

4 березня 2021 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради. Розглядатимуться питання:

• Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21 січня 2021р. №05 «Про встановлення розміру плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області».
  • Про надання погодження на переведення консультативно-діагностичної, лікувальної поліклініки Стрийської ЦМЛ.
  • Про присвоєння жительці м.Стрия почесного звання «Мати-героїня».
  • Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітньою (…), (…) р.н., та припинення опіки над дитиною.
  • Про призначення опікуна дітям, позбавленим батьківського піклування: (…), (…) р.н., та (…), (…) р.н.
  • Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітніх: (…), (…) р.н., (…), (…) р.н.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 197 від 26.08.2020 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів, тарифів та послуги з постачання теплової енергії для населення та тарифів на послуги з постачання гарячої води для бюджетних установ Комунального підприємству «Стрийтеплоенерго»
  • Про оформлення, реєстрацію та видачу прав власності на об’єкти нерухомого майна
  • Про переоформлення договору найму житла з громадянами.
  • Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
    Проекти рішень засідання виконкому 04.03.2021р.