28.10.2020, 13:07

Засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради

Сьогодні, 28 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради під головуванням міського голови Романа Шрамов'ята.

На засіданні міськвиконкому розглянуто питання: про виконання міського бюджету за 9 місяців 2020 рік; про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік; про затвердження змін до Програми економічного та соціального розвитку м.Стрия на 2020 рік; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, неповнолітньому; про дозвіл на обдарування малолітніх дітей; про дозвіл на обдарування; про дозвіл на купівлю квартири малолітній; про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини; про переведення житлового приміщення в нежитлове, надання дозволу на: встановлення тимчасового гаража, розміщення тимчасових споруд, зовнішньої реклами; про переоформлення договору найму житла; про передачу житлових будинків в управління ОСББ; про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам; про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна, інші питання.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.