26.03.2020, 13:21

Міський голова Р.Шрамов’ят провів виробничу нараду

Сьогодні, 26 березня 2020 року, міський голова м.Стрия Роман Шрамов’ят провів виробничу нараду за участю першого заступника міського голови Романа Маланія, заступників міського голови Романа Волинця та Ігоря Стецика, керуючого справами виконкому Оксани Затварницької, секретаря ради Роксолани Бурак, начальника фінансового управління Лариси Коваль, директора КНП «Стрийська центральна міська лікарня» Осипа Бегея.

Начальник фінансового управління Лариса Коваль поінформувала про те, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших заходів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)» №533-IX від 17.03.2020р. за розрахунками фінансового управління Стрийської міської ради та Стрийського управління ГУДПС у Львівській області очікувані втрати доходів місцевого бюджету за період з 1 березня по 30 квітня 2020 року складуть:

• плата за землю (земельний податок і орендна плата) – 7,9 млн.грн.;
  • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 1,2 млн.грн.

Крім того, від запровадження заходів із недопущення негативного впливу коронавірусної інфекції втрати ПДФО орієнтовно складуть 2,0 млн.грн.

Отже, прогнозні втрати податків та зборів місцевого бюджету від запровадження заходів із недопущення негативного впливу коронавірусної інфекції по цих платежах за 2 місяці складуть 11,1 млн.грн.

Відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації від 28.02.2020 року №146 « Про визначення резервних закладів охорони здоров’я Львівської області для госпіталізації осіб з підозрою на ймовірну гостру респіраторну хворобу, спричинену короновірусом COVID-19» КНП «Стрийська центральна міська лікарня» являється резервною госпітальною базою для надання медичної допомоги жителям міст Стрий, Новий Розділ, Моршин, Стрийського, Жидачівського, Сколівського та Миколаївського районів. Відповідно від даних територій будуть отримані субвенції орієнтовно на суму 3316,1 тис.грн., які плануються уточнити на позачерговій сесії міської ради.

Директор комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна міська лікарня» Осип Бегей проінформував про стан забезпечення Стрийської центральної міської лікарні медичним обладнанням, ліками, засобами індивідуального захисту, вирішення питання перевезення медичних працівників.

Як повідомив Осип Бегей, на даний час з резервного фонду міського бюджету виділено 345 тис.грн. для КНП «Стрийська центральна міська лікарня» для відновлення і встановлення кисневих систем на 50 точок доступу кисню. Роботи у головному корпусі лікарні уже завершені. Залишилося встановити кілька точок доступу кисню в інфекційному відділенні лікарні.

На позачерговій сесії міської ради планується виділити 2 млн. 200 тис.грн. для закупки необхідного обладнання.

Міський голова дав доручення відповідальним працівникам міськвиконкому стосовно підготовки проведення позачергової сесії міської ради.