13.02.2020, 06:47

Засідання комісії захисту прав дітей

12 лютого цього року відбулося засідання комісії захисту прав дітей Стрийського міськвиконкому під головуванням заступника міського голови Стрия Романа Волинця.

На засіданні комісії розглянуто питання: про дозволи на обдарування; про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітнім, припинення опіки над дитиною та її майном і передачу дитини для подальшого виховання матір'ю; про дозвіл на позбавлення батьківських прав; про створення міждисциплінарної комісії для двох малолітніх дітей; про дозвіл на зустрічі із малолітнім сином. Затверджено індивідуальні плани соціального захисту статусних дітей.