04.11.2019, 13:43

Шановні залізничники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня залізничника.

Сьогодні українська залізниця динамічно розвивається, сприяючи ефективному зростанню економіки, соціальної сфери, розвитку усіх галузей народного господарства. Від технічного стану та ефективної експлуатації залізничних шляхів залежить безперебійне сполучення між регіонами України, вчасна і надійна доставка вантажів та пасажирів.

Стрийські залізничники завжди відзначалися професійною майстерністю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов'язку. Стрияни пишаються трудовими здобутками залізничників, династіями, які примножували славу рідного міста. У колективах підприємств залізничного транспорту Стрия виросли і працюють багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята і будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

Переконаний, що й надалі Ви, шановні залізничники, будете продовжувати славні трудові традиції, забезпечувати розвиток залізничного транспорту, впроваджувати новітні технології, вдосконалювати організацію своєї роботи. Оновлюватиметься рухомий склад, впроваджуватимуться нові технологічні рішення, орієнтовані на європейські норми і стандарти у вантажних та пасажирських перевезеннях, забезпечуватиметься подальший розвиток залізничної галузі.

У день професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, миру, добра, благополуччя, віри у власні сили, вагомих трудових здобутків.

Роман Шрамов’ят