10.10.2019, 16:58

Відбулися засідання оргкомітетів

9 жовтня відбулося засідання оргкомітету з підготовки і відзначення у 2019 році Дня захисника України.

Заступник міського голови Стрия Роман Волинець ознайомив присутніх з планом заходів із підготовки та відзначення у 2019 році Дня захисника України.

У обговоренні даного питання взяли участь начальник відділу культури Б.Бойко, начальник відділу організаційного та з питань внутрішньої політики Я.-І.Соколівська, начальник відділу молоді та спорту О.Лесишин, депутат Стрийської міської ради, голова міської організації КУН Р.Готь, депутат Стрийської міської ради В.Кам'янка, голова громадської організації “Спілка учасників АТО Стрийщини” Ю.Драпалюк, голова районної організації КУН, редактор обласної газети КУН “Заграва” М.Магас, директор Стрийського краєзнавчого музею “Верховина” Г.Верес, інспектор відділу з питань НС та ЦЗН І.Полюхович, методист методкабінету відділу освіти І.Суховерська.

Вирішили: 13 жовтня у міському Будинку культури провести урочистий вечір з нагоди відзначення Дня захисника України за участі Муніципального чоловічого камерного хору “Каменяр”, Народного ансамбль танцю “Стрияночка”, інші заходи.

Того ж дня відбулося засідання оргкомітету з будівництва пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та учасникам АТО (ООС) на території Меморіального комплексу “Борцям за волю України” під головуванням заступника міського голови Стрия Романа Волинця.

Р.Волинець наголосив, що головним завданням для членів оргкомітету є правильне та чітке визначення критеріїв для формування переліку прізвищ героїв, які буде викарбовано на гранітних пам'ятних знаках.

Присутні начальник відділу культури Б.Бойко, начальник відділу капітального будівництва І.Лебідь, скульптор В.Ярич, архітектор В.Лаврін, голова ГО “Спілка учасників АТО Стрийщини” Ю.Драпалюк, заступник військового комісара О.Чернов, депутат Стрийської міської ради В.Кам'янка, депутат Стрийської міської ради, голова міської організації КУН Р.Готь, голова районної організації КУН, редактор обласної газети КУН “Заграва” М.Магас, директор Стрийського краєзнавчого музею “Верховина” Г.Верес, начальник відділу організаційного та з питань внутрішньої політики Я.-І.Соколівська обговорили питання впорядкування написів на гранітних стелах пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та учасників АТО (ООС) у м. Стрию. Вирішили: на стелі Героїв Небесної Сотні викарбувати надпис “Герої не вмирають!”, а на стелі загиблих учасників АТО (ООС) - “Слава Героям!”.

Оргкомітет з будівництва пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні та АТО (ООС) у м. Стрию на території Меморіального комплексу “Борцям за волю України” продовжить свою роботу на наступних засіданнях.