14.08.2019, 15:51

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад директорів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я міста Стрия

До відома трудових колективів КНП «Стрийська центральна міська лікарня», КНП «Стрийська дитяча міська лікарня», КНП «Стрийський пологовий будинок», громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності, зареєстрованих до 13.08.2017року.

В зв’язку з прийняттям рішення «Про проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я» від 13.08.2019р. № 189.

Виконавчий комітет Стрийської міської ради розпочинає формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посад директорів КНП «Стрийська центральна міська лікарня», КНП «Стрийська дитяча міська лікарня», КНП «Стрийський пологовий будинок».

Відповідно до «Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посад директора комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я», затвердженого рішенням виконавчого комітету № 186 від 2.08.2019р. до складу конкурсної комісії входять в рівній кількості:

• три представники виконавчого комітету;
  • три представники трудового колективу відповідного комунального некомерційного підприємства, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • три представники громадських об’єднань з захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або запобігання корупції і антикорупційної діяльності, зареєстрованих до 13.08.2017року.(по одній особі від кожного громадського об’єднання).

При цьому, членами конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої документально підтверджена інформація про:

• наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії від вищеназваних трудових колективів та громадських об’єднань просимо подавати до виконавчого комітету, кабінет № 19 протягом 15 днів з моменту оприлюднення даного оголошення.