16.04.2019, 16:36

Шановні мешканці міста Стрия!

Виконавчий комітет Стрийської міської ради інформує Вас про те, що розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 4 квітня 2019 року №314/0/5-19 “Про встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2019 році” оголошено квітень, травень і червень поточного року місяцями охорони нерестуючої риби і заборонено будь-яке рибальство у період 1 квітня до 10 червня 2019 року у басейні річки Дністер та у всіх водосховищах і технічних водоймах.

Цим же розпорядженням голови облдержадміністрації всім громадянам дозволено, як виняток, любительське рибальство однією вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега на деяких визначених ділянках водних об’єктів, в т. ч. на лівому березі річки Стрий в межах міста Стрия.