11.04.2019, 18:10

Зміни у графіку роботи відділу ведення Державного реєстру виборців

З метою максимального сприяння виборцям у реалізації їхніх прав на повторному голосуванні з виборів Президента України 21 квітня 2019 року розпорядженням міського голови від 9 квітня 2019 року №51-К визначено додаткові робочі дні відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Стрийської міської ради, а саме:

• 13, 14, 20, 21 квітзня 2019 року.

Прийом громадян у ці дні проводитиметься з 10.00 до 18.00 год., обідня перерва з 13.30 до 14.00 год..

Звертаємо увагу на те, що останнім днем прийому звернень щодо тимчасової зміни місця голосування або уточнення даних у списках виборців є 15 квітня 2019 року. Звернення виборці подають особисто, пред'явивши паспорт та інші документи, які доводять обгрунтованість заяви виборця. Зокрема до заяви щодо тимчасової зміни місця голосування слід додати один з документів, який обгрунтовує вибір місця голосування, наприклад свідоцтво про право власності на нерухоме майно, договір оренди майна, путівку в санаторій, довідку про фактичне проживання, квитки на потяг або літак, посвідчення про відрядження, довідку з місця роботи, витяг з наказу про відрядження, посвыдчення члена дільничної виборчої комісії, тощо.