03.12.2018, 09:05

Повір у себе

“Повір у себе і в тебе повірять інші” - під таким гаслом 29 листопада у Народному домі м.Стрия проходив 28-й обласний фестиваль дітей та молоді з особливими потребами, присвячений 100-річчю утворення ЗУНР. Учасниками фестивалю стали діти з особливими потребами зі Львова, Стрия, Борислава, Буська, Пустомитівського, Жидачівського, Городоцького, Золочівського, Стрийського, Сокальського, Старосамбірського, Миколаївського, Дрогобицького районів Львівської області, які мають досягнення у творчості та прагнуть вдосконалювати свої вміння і навики.

Учасники фестивалю змагалися у категоріях “пісня”, “художнє читання”, “танці”, “музика”, “оригінальний жанр”.

Ведуча Ірина Кецик, викладач вокалу Студії музичного розвитку “Гумелькідс” (м.Стрий), розповіла цікаві факти з історії Стрия, наголосила, що мета фестивалю — соціалізувати інтеграцію дітей-інвалідів у суспільство, привернути увагу громадськості до проблем дітей з функціональними обмеженнями.

Благословив дійство о.Олег — сотрудник Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м.Стрия.

Учасників фестивалю привітали та побажали успіхів у творчості заступник міського голови Стрия Роман Волинець, спеціаліст Львівського обласного центру соціальних соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Тигира, директор Стрийського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олександра Дум'як, голова Львівської обласної дитячої організації “Галицьке коло” Людмила Савенко.

Перед учасниками Фестивалю виступив педагог, музикант, фольклорист, директор Народного дому м.Стрия Олександр Ілечко, який виконав віночок українських пісень.

Людмила Савенко представила проект зйомок кліпу “Львівські варенички”.

Учасники та гості Фестивалю виконали патріотичні пісні про Україну та її героїчне минуле.

Члени журі відзначили хорошу підготовку дітей, назвали імена тих, хто поїде на різдвяний бал, який проходитиме у Львові 25 грудня цього року.

Наступного року фестиваль “Повір у себе і в тебе повірять інші” проходитиме у м.Самборі.