07.11.2018, 09:49

Шановні ветерани!

Запрошуємо Вас взяти участь у проекті «Ветерани: від діалогу до працевлаштування».

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».

Проект надасть ветеранам АТО чудову можливість поспілкуватися з топовими роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв’ю. Протягом 3 днів у всіх учасників буде унікальна можливість відвідати мотивуючи лекції від успішних ветеранів, отримати навички якісного спілкування з працедавцями, підготувати себе до співбесіди та зрозуміти очікування працедавців.

В місті Львові навчання відбуватиметься 27, 28, 29 листопада.

27 та 28 листопада з 10 до 18 години, 29 листопада з 10 до 14 години.

Участь у проекті безкоштовна. Витрати на проживання та харчування іногородніх покриваються організаторами.

Зважаючи на обмежену кількість місць пріоритет надаватиметься тим, хто знаходиться у пошуку роботи, у кого є певні проблеми з працевлаштуванням або тим, хто наразі працює але з якихось причин має бажання змінити роботу.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/ZDGXtBrWznZeXlG23.

Більш детально про проект можна прочитати тут: http://familyato.org/ua/proekty/pratsevlashtuvannya-veteraniv.html.

З усіх питань, що виникають з приводу участі у проекті, звертайтесь на електронну адресу info.familyato@gmail.com

Управління праці та соціального захисту населення Стрийської міської ради