Стрийська міська радаСтрийська міська рада

офіційний сайтофіційний сайт

Стрийська міська рада - Новини


 

20.09.2018, 13:09

Відбулась зустріч з представниками бізнесу

В Стрийській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбулася чергова зустріч за участі представників малого та середнього бізнесу, під час якої обговорено актуальні питання щодо наповнення дохідної частини бюджету, новацій законодавства щодо оплати праці, дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства, та новацій які запроваджуються в ході реалізації експериментального проекту, затвердженого в.о.Голови Державної фіскальної служби України М.В.Проданом 27.06.2018 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій».

На початку зустрічі начальник інспекції Роман Гладій ознайомив присутніх з підсумками роботи інспекції в напрямку забезпечення надходжень до бюджетів регіону. До Зведеного бюджету України впродовж січня-серпня 2018 року платники м.Стрия, м.Моршина та Стрийського району перерахували 1045205,8 тис.грн.

Зокрема, платники спрямували до державного бюджету: податку на додану вартість – 154796,9 тис.грн податку на прибуток – 59723,7 тис.грн, рентної плати за користування надрами – 227240,5 тис.грн, військового збору – 18788,0 тис.грн, ЄСВ- 261036,8 тис. гривень.

До місцевих бюджетів забезпечено сплату податків і зборів в сумі 472102,0 тис.грн., що на 105219,0 тис.грн. більше, в порівнянні з відповідним періодом 2017 року. За січень-серпень 2018 року до місцевих бюджетів надійшло 317335,3 тис.грн. - податку на доходи фізичних осіб, 11588,1 тис.грн - акцизного збору, 42885,0 тис.грн - єдиного податку, 43185,2 тис.грн - плати за землю, 1597,3 тис.грн. - плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - 16815,1 тис. гривень . Під час зустрічі Роман Михайлович ознайомив учасників із новаціями у сфері трудового законодавства, відповідальністю за порушення законодавства про працю, особливостями оформлення трудових відносин, станом додержання законодавства про працю , змінами розмірів фінансових санкцій для юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, також обговорювалися питання своєчасної сплати податків, погашення заборгованості, а також проблемні питання, які виникають у платників під час застосування новацій податкового законодавства. На завершення зустрічі учасники отримали відповіді на проблемні запитання, які їх цікавили.

Начальник Стрийської ОДПІ Роман Гладій висловив подяку учасникам зустрічі та запевнив, що думка представників бізнесу є важливою в діяльності фіскальної служби.

Сектор організації роботи Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області


НазадВсі новини
 


міський голова міста Стрия
Роман Шрамов'ят


Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

ГАРЯЧА ІНТЕРНЕТ-ЛІНІЯ
з питань ЖКГ

Що думають стрияни про Голодомор

ВАЖЛИВО!


На допомогу сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту та екстремальних ситуаціях

Про порядок дій з отриманням інформації про вчиненння (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Введення в дію оновленої нормативно-грошової оцінки земель міста Стрия

 

ЩО НОВОГО
НА САЙТІ:


Останні новини:
ОГОЛОШЕННЯ!

Військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл»)

Засідання комісії по розподілу бюджетних коштів на книговидання

Нові нормативно-правові акти:
Додано новий розділ «Місцеві податки»

Звіт міського голови про виконання Програми соціального та економічного розвитку міста Стрия за 2018 рік

Паспорти бюджетних програм і звіти про їх виконання

Розпорядження міського голови

Рішення сесій міської ради

Рішення міськвиконкому

 

НАША АДРЕСА:

82400, Львівська обл.,
 м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. (03245) 52434, факс (03245) 71271

Економічний форум у Львові

Прогноз погоди у Стрию

Прогноз погоди в Стрию на найближчий місяць


СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини

На початок сторінки


Каталог україномовних сайтів [Vox.com.ua] Портал українця

© Стрийська міська рада, Р.Собко, 2007-2019
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове