14.05.2018, 11:20

Шановні громадяни міста Стрия!

16 травня 2018 року в період з 14.50 до 14.55 год. департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації з метою перевірки рівня готовності технічних засобів централізованої системи оповіщення буде проводитись навчальне оповіщення населення Львівської області по сигналах цивільного захисту, в ході якого будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!” Почувши його негайно увімкніть гучномовці і слухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Стрийської міської ради інформує Вас про це і просить зберігати спокій.

Якість звучання електричних сирен просимо Вас оцінити на інтерактивній карті міста Стрия, посилання на яку буде розміщена на сайті міської ради напередодні комплексної перевірки. Інтерактивна карта буде активна протягом доби із часу комплексної перевірки.

Відділ з питань НС та ЦЗН, оборонної і мобілізаційної роботи Стрийського міськвиконкому