12.03.2018, 13:46

Молитовна Хресна хода вулицями Стрия

11 березня, у Хрестопоклінну неділю, вулицями нашого міста пройшла традиційна молитовна Хресна хода, яку очолили Преосвященний Владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський, та Преосвященний Владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник. У молитовній Хресній ході взяли участь духовенство, монашество та вірні релігійні громади УГКЦ м.Стрия і Стрийського району.

Розпочалася молитовна Хресна хода від катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці. Відтак процесія пройшла до храму Різдва Пречистої Діви Марії (римо-католицький костел), пам'ятника “Будителям”, меморіального комплексу “Борцям за волю України”, храму святого апостола Якова, Хреста на роздоріжжі вулиць Т.Шевченка і Б.Хмельницького, храму Благовіщення Пречистої Діви Марії та повернулася до катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Зображення з сайту http://stryi.ugcc.org.ua