26.02.2018, 18:24

Запрошуємо на військову службу за контрактом

Виконавчий комітет Стрийської міської ради інформує населення міста про те, що Стрийський об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір громадян віком від 18 до 45 років на військову службу за контрактом у військові частини Збройних Сил України А 0998 (м.Яворів) – 2 чоловіки та А 0284 ВДВ (м.Львів) – 4 чоловіки.

Середньомісячне грошове забезпечення військовослужбовців рядового і сержантського складу, що проходять військову службу за контрактом складає від 8,5 тис. грн.. в пунктах постійної дислокації та до 18,0 тис. грн.. – в зоні проведення антитерористичної операції.

Крім того військовослужбовці, що проходять службу за контрактом мають цілий ряд інших переваг, про які більш детальну інформацію можна отримати в Стрйиському об’єднаному міському військовому комісаріаті за адресою: місто Стрий, вул. Нижанківського, 6, тел.5-31-23

Зображення з сайту Міністерства оборони України