14.02.2018, 16:42

Громадські слухання щодо наміру погодження тарифів транспортних послуг на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Стрию

У четвер, 15 лютого 2018 року з 11.00-13.00 год. відбудеться безкоштовний тренінг для громадськості на тему: «Інструменти взаємодії інститутів громадянського суспільства та влади на рівні місцевих державних органів».

Захід проводитиме голова громадської організації «Центр громадянських ініціатив» Віталій Загайний. Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням goo.gl/MqZYfD до 10 год. 15 лютого 2018 року.

Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412.

Контактна особа - Христина Швец, відділ комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 2999-555.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації