12.02.2018, 16:27

Шановні платники податків!

7 лютого 2018 року відбулась зустріч представників Львівської обласної державної адміністрації, керівництва міста та району з бізнесом щодо супроводу інвестиційних проектів. Метою даного заходу було надання консультацій на місцях та вирішення проблемних питань підприємств, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та стримують процес інвестування.

Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів Львівської ОДА, перший заступник міського голови Стрийської міської ради, голова Стрийської РДА, представники обласних та місцевих дозвільних і контролюючих органів, керівники відділів Стрийського МВК і Стрийської РДА, відповідальні особи за супровід інвестиційних проектів та більше 70-ти представників приватних підприємств і підприємців міста та району.

Про супровід інвестиційних проектів у районах і містах області розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Зміст територіального супроводу інвестиційних проектів полягає у регулярному контакті з підприємствами, врегулюванні проблемних питань різного характеру, контакті із місцевими службами, а також постійній комунікації з дозвільними органами обласного рівня», - зазначив Роман Филипів.

За його словами, серед типових проблем, якими займається супровід – земельні, питання будівництва, а також питання недозвільного характеру, зокрема кооперація з місцевими дозвільними органами, профільними підприємствами та організаціями щодо діяльності підприємств.

Також по супроводу інвестиційних проектів в місті Стрию доповіла Галина Баран начальник відділу економіки - відповідальна особа в даному напрямку.

Опісля підприємці Стрийщини, задавали питання та ділилися своїм досвідом вирішення проблем.

Спільна співпраця та діалог між різними ланками влади та бізнесу допоможе налагодити добру роботу та усунути перешкоди для розвитку сприятливого бізнес - середовища не тільки в регіоні, а і в державі — зазначив перший заступник міського голови Роман Маланій.

«Ця зустріч – майданчик для розвитку контактів, обміну інформацією та досвідом між учасниками бізнесу. Налагодимо добру роботу – буде простіше працювати вам, і краще для розвитку нашої держави. Всі ми розуміємо, що сьогодні підтримка бізнесу – це надважливо», - наголосив Роман Филипів.