25.02.2015, 17:35

Затверджено нову форму податкової декларації з податку на додану вартість

Стрийська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області інформує, що Міністерством фінансів України видано наказ від 23.01.2015 № 13 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», яким внесено зміни, зокрема, до форми податкової декларації з податку на додану вартість, уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з податку на додану вартість у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23 вересня 2014 року № 966.

Наказ №13 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 січня 2015 р. за № 102/26547, та цього ж дня опубліковано в «Офіційному віснику України». Оскільки положеннями наказу установлено, що він набирає чинності з дня його офіційного опублікування, перший податковий період, за який звітність складається за новою формою - лютий 2015 року (кінцевий термін подання декларації - 20 березня п.р.).

Сектор комунікацій Стрийської ОДПІ