Відзнаки від міського голови та Стрийської міської ради вручатимуть жителям громади та гостям міста

5 Серпня 10:52

Таке рішення підтримали депутати на минулій сесії. Зокрема, нагрудні знаки від голови отримуватимуть кращі з кращих: «За заслуги», «За сумлінну працю», «Захисник України» та «За честь та мужність», а також почесні грамоти та дипломи. Серед цінних подарунків – пам’ятний наручний годинник. Від Стрийської міської ради нагороджуватимуть нагрудними знаками «Почесних громадян». Серед нагород і почесні грамоти. Вперше людей, життя яких пов’язане з містом, які зробили вагомий особистий вклад у розвиток будь-якої сфери життєдіяльності Стрийської ТГ заноситимуть до електронної Дошки Пошани та Книги Пошани.