У Стрий планує переїхати швейне підприємство з Харкова
![У Стрий планує переїхати швейне підприємство з Харкова](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/276131557_283087407329795_3984329287558515664_n.jpg)
У зв’язку з цим готують до переміщення виробничі потужності та оголошується набір швей для виконання державних та волонтерських замовлень! Потрібні ТЕХНОЛОГИ , ЗАКРІЙНИКИ, ШВЕЇ з досвідом роботи. Оплата від виробітку від 6500 до 15000 грн на місяць.
Контактна особа Роман Петрович, номер 0933210266.
Підтримаємо економіку та наших захисників!
Разом до перемоги!