Презентація програми “Редизайн екосистеми підприємництва у субрегіоні громад етнічної Бойківщини в умовах невизначеності»
![Презентація програми “Редизайн екосистеми підприємництва у субрегіоні громад етнічної Бойківщини в умовах невизначеності»](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/25189eb3-4407-4aac-afa4-4f9aa5cf8a57.jpg)
“Агенція регіонального економічного розвитку Бойківщини” запрошує представників місцевого мікро, малого і середнього бізнесу та зацікавлених мешканців громади на презентацію програми “Редизайн екосистеми підприємництва у субрегіоні громад етнічної Бойківщини в умовах невизначеності».
Захід відбудеться 2 червня о 9:00, готель «Золото Карпат».
Детальна інформація за телефоном 0 (99) 322 52 33.