1 Липня 14:51

Доводимо до відома споживачів про намір встановити тарифи на операції із збирання та перевезення побутових відходів та на послуги з управління побутовими відходами на території населених пунктів ( сіл) Стрийської ТГ на підставі Закону України « Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2023р. № 1031 «Про затвердження Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.2018р. № 239 « Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» (зі змінами).
Діючі тарифи на послуги встановлені рішенням Стрийської міської ради № 202 від 02.05.2024 року в розмірі 245,97 грн. за 1 м³, тобто 25,41 грн. з особи в місяць. Проектний розмір тарифів складатиме на:
– операцію із збирання та перевезення побутових відходів 220,32 грн. за 1 м ³ з ПДВ
– операцію із видалення побутових відходів – 70,00 грн. за 1 м³ з ПДВ.
( при затвердженому тарифі на послугу з видалення побутових відходів 350,00 гривень за тонну / 70,00 грн. за 1 м³ з ПДВ) – для населення.
– операцію із видалення побутових відходів – 140,00 грн. за 1 м³ з ПДВ.
( при затвердженому тарифі на послугу з видалення побутових відходів 700,00 гривень за тонну / 140,00 грн. за 1 м³ з ПДВ) – для бюджетних та інших споживачів.
– послугу з управління побутовими відходами 290,32 грн. за 1 м³ з ПДВ для населення або 30,00 грн. з особи в місяць.
– послугу з управління побутовими відходами 360,32 грн. за 1 м³ з ПДВ для бюжетних та інших споживачів ( ФОПів).
– послугу з управління побутовими відходами 433,60 грн. за 1 м³ з ПДВ для інших споживачів (юридичних осіб).
Пропозиції та зауваження щодо запропонованого тарифу просимо надавати у письмовому вигляді протягом 14 календарних днів з дня опублікування повідомлення в часописі «Гомін волі», на сайті ФОП Колеги М.І. https://dpkomunalnyk.com.ua/ та на сайті Стрийської міської ради до
ФОП Колега М.І. за адресою м. Стрий, вул. Заньковецької, 23 або Львівська обл., Стрийський р-н, с. Стрілків, вул. Горішня. 30 ( заїзд в с. Фалиш).) тел. ( 03245) 32-5-84, 0996326061, електронна пошта kolega2017@ukr.net та у Відділ транспортної інфраструктури, ТПВ та енергозбереження управління ЖКГ Стрийської міської ради transporttpv@ukr.net.

Структура витрат

Фізична особа-підприємець Мар’яна КОЛЕГА