Повідомлення про проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації “Детальний план території для формування земельної ділянки для збільшення потужності трансформаторної підстанції по вул. Савури, 82 в м.Стрий Львівської області” 17 травня 2024 року за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71, каб.28, 10.00 год

1 Травня 11:14

Виконавчий комітет Стрийської міської ради проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації “Детальний план території для формування земельної ділянки для збільшення потужності трансформаторної підстанції по вул. Савури, 82 в м.Стрий Львівської області” 17 травня 2024 року за адресою: м. Стрий, вул. Шевченка, 71, каб.28, 10.00год.
З 03 лютого 2024 по 04 березня 2024 року тривало громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.
Підстава розроблення – рішення сесії Стрийської міської ради від 30.09.2021 року №627.
Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Розробник проекту містобудівної документації – ТОВ «АМ ХОРС».
Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Стрийської міської ради та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/.
МІСЬКВИКОНКОМ