Оголошується конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Стрий

18 Червня 11:42

Відповідно до рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради від 17.06.2021 № 183 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Стрий» оголошується конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Стрий.
Конкурс проводиться відповідно до вимог ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»ст. 7, 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг вивезення побутових відходів» (із змінами та доповненнями), Порядком проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173».

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.
Стрийська міська рада; 82400, Львівська область, м. Стрий, вул.Шевченка, 71.

2.Підстава для проведення конкурсу
Рішення виконкому Стрийської міської ради від 20.05.2021 № 160 «Про поводження з твердими побутовими відходами на території міста Стрий»

3. Місце проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:
82400, Львівська область, м. Стрий, вул.Шевченка, 71, каб.31
Фурів Лілія Богданівна- головний спеціаліст відділу транспортної інфраструктури, ТПВ та екології управління ЖКГ.
– Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.
– Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 30.07.2021 року.

4.Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:
Місце: 82400, Львівська область, м. Стрий, вул.Шевченка, 71, каб.31
Дата: 05.08.2021 року
Час: 10.00 год

5.Способи і місце отримання конкурсної документації.
1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
2) Місце отримання конкурсної документації:
– Львівська область, м. Стрий, вул.Шевченка, 71, відділу транспортної інфраструктури, ТПВ та екології управління ЖКГ (каб.31);
– сайт Стрийської міської ради

6. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
6.1. Наявність в учасника конкурсу спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання і перевезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста Стрий. Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарногостану спеціально обладнаних транспортних засобів.
6.2. Дотримання графіка і режиму роботи надання Послуги. Послуга надається з понеділка по суботу включно, за необхідністю у вихідні та святкові дні, в одну або дві зміни, по мірі завантаження контейнерів для збирання відходів, початок роботи о 6 годині ранку.
6.3. Наявність інвестиційної програми розвитку підприємства, включаючи заходи щодо підвищення якості надання послуг з поводження з побутовими відходами.
6.4. Вартість надання послуги в гривнях за одну тонну з збирання, перевезення та захоронення побутових відходів.
6.5. Забезпечення належного санітарного стану 54 контейнерних майданчиків, розташованих на території міста Стрий, на яких повинно бути встановлено 270 контейнерів для збирання побутових відходів.
6.6. Забезпечення вивозу великогабаритних, ремонтних відходів та відходів зелених насаджень.
6.7. Дотримання санітарних норм, а саме миття і дезінфекція контейнерів 1 раз в місяць.
6.8. Проведення ремонту та заміни контейнерів у разі необхідності.
6.9. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
6.10. Відсутність заборгованості по сплаті податків, зборів, передбачених законодавством України.
6.11. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.