Не паліть траву!!!!
![Не паліть траву!!!!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275268906_272693788369157_1047002432438825959_n.jpg)
Українці, будьте свідомими! В країні війна! Кращого маяка для ворога годі уявити! Сьогодні надзвичайники боряться з вогнем в Угерсько та П‘ятничанах! Більше жодних попереджень і толерантності щодо паліїв!
За інформацією надзвичайників за минулу добу на території Стрийського району зафіксовано 13 пожеж, з них 12 – пожежі сухої трави. Зокрема, підпали були у Стрию на вулицях Сковороди, Дрогобицькій, у селах Загірне та Добрівляни.
З початку року на території району зафіксовано 69 пожеж в екосистемах.