Збережи первоцвіти!
![Збережи первоцвіти!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/9f435a31-63d6-4c61-803b-52b34b9d4f22.jpg)
Закликаємо мешканців Стрийської громади не купувати червонокнижні першоцвіти. Підсніжники, проліски, крокуси, білоцвіт, сон-трава тощо належать до рідкісних і зникаючих видів рослин, тож охороняються законом. Торгівля першоцвітами карається штрафом від 1700 до 3655 грн. До ініціативи зі збереження перших весняних квітів долучаються і заклади освіти Стрийської ТГ. Для учнів проведуть заходи щодо бережливого ставлення до унікальної екосистеми.