До уваги водіїв!
![До уваги водіїв!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/50978161258_ca6d8003d8_b-e1635842992541.jpeg)
Сьогодні, 6 вересня, вулиця Крива у місті Стрий (від вул. Гасина до вул. Устияновича) буде перекрита для автотранспорту. Працівники «Стрийводоканалу» здійснюватимуть заміну центрального каналізаційного колектора.
Сьогодні, 6 вересня, вулиця Крива у місті Стрий (від вул. Гасина до вул. Устияновича) буде перекрита для автотранспорту. Працівники «Стрийводоканалу» здійснюватимуть заміну центрального каналізаційного колектора.