Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації ” Детальний план території для формування земельної ділянки для збільшення потужності трансформаторної підстанції по вул. Савури, 82 в місті Стрий, Стрийського району, Львівської області”

8 Листопада 11:15

Повідомлення
Про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Виконавчий комітет Стрийської міської ради Львівської області оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки ДДП.
1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:
«Детальний план території для формування земельної ділянки для збільшення потужності трансформаторної підстанції по вул. Савури, 82 в місті Стрий, Стрийського району, Львівської області» – є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення,параметри забудов з метою розміщення об’єктів будівництва, формування принципівпланувальної організації забудови, уточнення в більш крупному масштабі положень схемипланування території району, визначення планувальних обмежень використання територіїзгідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозиційщодо можливого розташування об’єкту в межах однієї проектної території із дотриманням вимогмістобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншогозаконодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади, заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району, згідно п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст детального плану території»; визначення містобудівних умов таобмежень забудови земельної ділянки.
Підстава розроблення детального плану території – Рішення Стрийської міської ради №627від 30.09.2021р. «Про надання дозволу на розроблення детальних планів території».
На території проектування проектується об’єкт інженерної інфраструктури (трансформаторна підстанція). Ділянка інженерного призначення загальною площею 0,1229 га, із дотриманням будівельних норм та санітарних правил.
2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Стрийська міська рада Львівської області
3) Передбачувана процедура громадського обговорення у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури:
Громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічну екологічної оцінки починається з моменту оприлюднення повідомлення на сайті Стрийської міської ради (https://stryi-rava.gov.ua/) та триватиме протягом 10 днів.
б) Способи участі громадськості:
Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):
Проведення громадських слухань щодо Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для формування земельної ділянки для збільшення потужності трансформаторної підстанції по вул. Савури, 82 в місті Стрий, Стрийського району, Львівської області» не здійснюється.
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування:
Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детальний план території для формування земельної ділянки для збільшення потужності трансформаторної підстанції по вул. Савури, 82 в місті Стрий, Стрийського району, Львівської області» можна у виконавчому комітеті Стрийської міської ради за адресою: 82400, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71, атакож на офіційному сайті:(https://stryi-rava.gov.ua/ )

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси тастроки подання зауважень і пропозицій:
Виконавчий комітет Стрийської міської ради(82400, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71, тел. (03245)52434, e-mail: info@stryi-rada.gov.ua )
Строки подання зауважень і пропозицій 10 днів з дня офіційного оприлюднення заяви.
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ямнаселення,щостосуєтьсядокументадержавногопланування:
Виконавчий комітет Стрийської міської ради(82400, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Стрий, вул. Т.Шевченка, 71)

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:
Проведення транскордонних консультацій не потребує.