Топ теми:

Повторне повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області”

17 Серпня 11:27

“Виконавчий комітет Стрийської міської ради повторно повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області”.
З 29 липня по 29 серпня 2023 року триває громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вказаної містобудівної документації.
Підстава розроблення – рішення сесії Стрийської міської ради від 27.04.2023 року №1763.
Замовник містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області” – виконавчий комітет Стрийської міської ради.
Розробник проекту містобудівної документації – ФОП Лопушанський М.Р. Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в Жулинському старостинському окрузі з 29 липня по 29 серпня 2023 року (в робочі дні) та на вебсайті https://stryi-rada.gov.ua/. Контактна особа Чушак Оксана Миколаївна (староста Жулинського старостинського округу), ел. пошта: stryimvk@ukr.net.
Громадські слухання проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області” додатково відбудуться 22 серпня 2023 року в приміщенні музичної школи о 17.00 год, за адресою: с.Братківці, вул. Шевченка, 107.
Письмові зауваження та пропозиції можна подавати до 29 серпня 2023 року включно до виконавчого комітету Стрийської міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.
Пропозиції та зауваження громадськості щодо проєкту містобудівної документації “Внесення змін до генерального плану с. Братківці Стрийського району Львівської області” подаються у письмовій формі до Стрийської міської ради у вказаний строк.
Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються”

Детальний-план-с.Братківці-1

Звіт-про-стратегічну-оцінку с.Братківці-1

МІСЬКВИКОНКОМ

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту