До уваги ВПО!
![До уваги ВПО!](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318550025_460241209614413_4355092001707983477_n.jpg)
Консультативно-координаційний центр (ККЦ) працює за новою адресою. З вул. Шевченка, 59 центр переїхав на вул. Героїв Небесної Сотні, 1(навпроти ресторану “Опал”). Графік роботи залишився не змінним: понеділок – п’ятниця з 10.00 год. до 17.00 год. Контактний номер телефону: 067-471-06-85.
Нагадуємо, в ККЦ можна отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію, адресну фінансову допомогу та скерування до лікаря тощо.
ВПО можуть зареєструватися на консультацію, заповнивши анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14