ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО засідання LІ позачергової сесії VIII демократичного скликання Стрийської міської ради Львівської області

25 Липня 16:04

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО
засідання LІ позачергової сесії VIII демократичного скликання
Стрийської міської ради Львівської області
26 липня 2024 року о 10:00 год.,
сесійна зала управління культури, молоді та спорту м.Стрий, (вул. Є. Коновальця, 4).

1.(ПР/2755)Про внесення змін до показників бюджету Стрийської міської територіальної громади на 2024 рік.
Доповідає: начальниця фінансового управління Лариса Богданівна Коваль.

2.(ПР/2756)Про затвердження змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийської міської територіальної громади на 2024 рік.
Доповідає: начальниця відділу економічного розвитку та стратегічного планування Галина Миронівна Калинович.

3.(ПР/2757)Про затвердження змін до Програми «Матеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони» на 2024 рік.
4.(ПР/2758)Про внесення змін до Програми сприяння діяльності Відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті на 2024 рік.
Доповідає: заступник міського голови Андрій Васильович Стасів.

5.(ПР/2759)Про затвердження змін до Програми розвитку Комунального некомерційного підприємства «Стрийський центр первинної медико – санітарної допомоги» Стрийської міської ради на 2024 рік.
Доповідає: директор КНП «Стрийський ЦПМСД» Святослав Зіновійович Карман.

6. (ПР/2760)Про право оперативного управління.
7.(ПР/2761)Про надання згоди на виконання будівельних робіт.
8.(ПР/2762)Про затвердження змін у Програму утримання об’єктів та майна комунальної власності Стрийської міської ради на 2024-2025 роки.
Доповідає: заступник начальника управління – начальниця відділу з питань оренди та приватизації комунального майна Лідія Андріївна Гетьманчик.

9. (ПР/2763)Про надання згоди на передачу іншого індивідуально визначеного майна.
10. (ПР/2764) Про затвердження змін до «Програми благоустрою на 2024 рік».
11. (ПР/2765)Про затвердження «Програми утримання та фінансової підтримки спортивних споруд» на 2024 рік.
Доповідає: заступник начальника управління ЖКГ- начальниця відділу транспортної інфраструктури, ТПВ та енергозбереження Лілія Богданівна Фурів.

12. (ПР/2766)Про облаштування  безоплатного майданчика для паркування довкола об’єкту реконструкції під адміністративно-офісну будівлю за адресою м.Стрий, вул. Шевченка, 57 та вул. Шевченка, 59.
Доповідає: заступник міського голови Михайло Юрійович Журавчак.

Секретар ради                                                                                                                                        Мар’ян БЕРНИК