Інформуємо громаду

11 Жовтня 17:06

Станом на жовтень 2024 року на потреби військових з міського бюджету вже скеровано понад 66 млн грн. Ще 4 млн 620 тис. грн будуть додані на сесії 24 жовтня. Також виплачено вже 7 млн 410 тис. грн мобілізованим мешканцям нашої громади з 1.01.24 до лав Збройних Сил України.
Разом це майже 78 млн грн з міського бюджету.
За обсягом фінансування Збройних Сил Стрийська громада є серед лідерів в області.
Проте відсотковий показник допомоги, яким оперують «доброзичливці» в нашій громаді, не є обʼєктивним, оскільки не відображає реального стану. Наш бюджет також несе велике фінансове навантаження на утримання міста та 46 сіл, відповідно великої мережі освітніх та культурних закладів, обслуговування обʼєктів інфраструктури.
Детальний звіт про допомогу фронту за 2024 рік буде опублікований у щорічному звіті міського голови.