Як правильно поводитися з грошима, щоб витрачати менше, ніж заробляти, контролювати свій бюджет та ставити правильні фінансові цілі?
Про все це та навіть більше розкажуть у школі фінансової грамотності, навчання в якій стартує цього четверга у Стрию. Стрийський Молодіжний центр запрошує молодь до участі. Навчання проводитиме голова Правління Кредитної спілки “Вигода” Юрій Мокрицький за підтримки БФ громад “Рідня”.