Увага! Загроза падіння з дахів снігу та льодових бурульок

22 Грудня 15:53

За останній час на території області, в тому числі нашого міста випала значна кількість опадів у вигляді снігу, в результаті чого на дахах будинків утримується певна товщина снігу.

При зміні погодних умов до потепління, на дахах житлових будинків та інших споруд будуть утворюватися льодові бурульки.

Згідно з повідомленнями головного управління охорони здоров’я щороку в області реєструється сумна статистика травмувань громадян від падіння бурульок. Протягом небезпечного сезону медики надають допомогу багатьом громадянам, які зазнали травм внаслідок цього.

При переміщенні тротуарами поблизу дахів будинків звертайте увагу на нарости бурульок і старайтеся дотримуватись безпечної поведінки поблизу будівель, де є загроза падіння з дахів снігу та льодових бурульок.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення,

оборонної і мобілізаційної роботи