Фонд громад «Рідня» спільно з екуменічною службою допомоги розпочали просвітницьку роботу
![Фонд громад «Рідня» спільно з екуменічною службою допомоги розпочали просвітницьку роботу](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/63745b45-93ce-45c2-b6b1-e066780d3198.jpg)
До участі запрошують осіб з числа ВПО та жителів Стрийської громади. Організатори планують зустрічі в клубному форматі щовівторка, середи та четверга з 15.00 до 17.00 год. Серед тем, які обговорюватимуть – культурологічна, історична, гастрономічна, гендерна та спортивна. Через обмежену кількість місць організатори просять реєструватися заздалегідь. Деталі за номером телефону 096 5512247 (Святослав Сурма).