У Стрию відбулось планування довгострокових рішень та відновлення на рівні громад

18 Липня 16:35

Практикували планування довгострокових рішень спільно з гуманітарними міжнародними організаціями, представниками ВПО та профільними спеціалістами соціальної, медичної та комунальної сфери Стрийської громади.
Працювали над комплексними проектами в командах у чотирьох напрямках: доступне житло для ВПО; економічне відновлення, соціальні послуги/інфраструктура; соціальна згуртованість/залучення молоді. Проаналізували проблемні питання та сформували план відновлення у згаданих напрямках.
Дякуємо міжнародній гуманітарній спільноті (NRC, R2P, UNDP, UNHCR, Rokada, Neeka, Caritas, People in Need, IOM, DRC, MoveUkraine) за підтримку, реалізовані проекти та постійну участь у житті нашої громади.