Прем’єра вистави «Блакитна троянда» народного аматорського драматичного театру «Перелаз»

30 Серпня 13:00

Вітаємо Народний аматорський драматичний театр «Перелаз» управління культури, молоді та спорту з премʼєрою вистави «Блакитна троянда». Це перша українська модерна драма, яку залишила у спадок Леся Українка.
Культурний вечір, який відбувся в Стрийському міському будинку культури, зібрав повний зал глядачів. Громада прийшла підтримати нову трупу аматорського театру «Перелаз», яку після тривалої перерви відродила режисерка Надія Василишин.
Хто не встиг на прем’єру вистави 28 серпня, може це зробити сьогодні, 30 серпня. Початок «Блакитної троянди» о 19.00.
Дякуємо акторам-аматорам та режисерці за неймовірний вклад у розвиток культури громади! Бажаємо аншлагів та вдячних глядачів!