У Стрийській громаді відбувся I етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) серед старшокласників

24 Травня 16:44

Змагання між 12 роями відбулось на території Угерського ліцею. Близько 100 учнів демонстрували стройову підготовку, вміння надавати першу домедичну допомогу, знання з історії України, а також вміння прицільно стріляти та долати смуги-перешкод. Усе – за традиціями українського козацтва.
«Сокіл» («Джура») – унікальна дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Вперше в Україні була проведена в 2003 році і одразу привернула увагу школярів. Гра сприяє формуванню патріотичних цінностей і є історичною традицією виховання молодих українців.
За результатами шести видів змагань I місце здобула команда «Січовики» (учні Стрийської гімназії №4). II етап змагань відбудеться на Львівщині 12 червня.
Вітаємо переможців та дякуємо всім хто долучився до гри. Ви варті того, щоб на вас рівнялися!