У Стрийській громаді відбувся відкритий урок з предмета Захист України

24 Травня 17:30

На заняття у Міжшкільний ресурсний центр завітали голови територіальних громад Стрийського району.
Міський голова Олег Канівець разом з очільницею управління освіти Лідією Стасенко показали гостям організацію навчання та умови, в яких навчаються старшокласники.
Голови громад відвідали відремонтовані навчальні кабінети, 2 мультимедійні інтерактивні навчальні стрілецькі тири, один звичайний та смугу перешкод.
У 2023-2024 навчальному році предмет Захист України у Стрийській громаді вивчають 1183 учнів 10-11 класів. Для військового вишколу хлопців та сестринської справи дівчат за кошти з міського бюджету придбали навчальний інвентар: макети воєнної зброї, амуніцію, тренувальні манекени, аптечки тощо. А навчання проводять професійні військові та медики.
Гості відзначили, що такий підхід до організації навчання дає можливість учням отримати якісні знання та навички, необхідні для збереження життя та захисту України. Також мери міст розглянуть пропозицію щодо співпраці в сфері освіти зі Стрийською громадою.