У Стрийському пологовому відкрили оновлене післяпологове відділення

4 Січня 12:52

Весь другий поверх тепер служитиме комфортом та затишком породіллям та малюкам. На придбання меблів, техніки та на ремонт з міського бюджету виділили понад 4 млн грн. У кожній палаті є санвузол, холодильник, телевізор та всі необхідні речі для спільного перебування матерів з малюками. Долучився до оновлення і Міжнародний медичний корпус. За кошти донорів обладнали простору сімейну палату та два загальні санвузли.
До слова, за минулий рік у нашому Пологовому народилося 1008 дітей. Кожна третя дитинка з іншої громади. Радіємо, що нам довіряють і їдуть на пологи та лікування саме у Стрий.
Дякуємо медичному персоналу за професійність та відданість.
Отці Стрийської єпархій освятили приміщення і подарували ікону Чудотворної Ліської Богородиці.
Голова Стрийської громади Олег Канівець подякував медикам і всім причетним до створення нового сучасного простору у медичному закладі. Нехай служить на благо!