Сьогодні, 7 квітня, православні християни відзначають Благовіщення – третє найважливіше у році церковне свято після Різдва та Великодня
![Сьогодні, 7 квітня, православні християни відзначають Благовіщення – третє найважливіше у році церковне свято після Різдва та Великодня](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/a96f7fc0-d14a-4e16-bbc8-b79e616cce12.jpg)
Присвячене свято благій звістці, яку повідомив ангел Діві Марії, що вона народить Божого Сина. Через 9 місяців після Благовіщення на світ з’явився Ісус Христос. У цей день все ще триває великий піст, у храмах міста відбуваються святкові богослужіння.
Нехай ця блага вістка втішить кожного, хто потребує розради. Нехай почує її наша страждальна Україна!
Зі святом!