Сьогодні, 5 грудня, відзначаємо Міжнародний День волонтера
![Сьогодні, 5 грудня, відзначаємо Міжнародний День волонтера](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/7917dd12-d07f-4ce3-9431-d2d7138613e0.jpg)
Зараз, як ніколи раніше, це звання звучить по-особливому. Честь, самопожертва, відданість – все це наші янголи, які стали на шлях добровільної допомоги тим, хто цього потребує. У часі війни ми здобули цілу армію волонтерів, які стали на захист одночасно з військом ЗСУ.
Нехай Господь дарує вам витримку та міць і нехай ніколи не згасне полум’я ваших сердець.
Разом до перемоги! Слава Україні!