Сьогодні у Стрийській міській раді відбувся тренінг на тему безбар’єрності

11 Жовтня 16:02

Про нову суспільну норму розповіла тренерка з безбар’єрності, депутатка Львівської районної ради Наталія Серватяк. Лекцію організували для керівників комунальних установ, старост та працівників місцевого самоврядування.
Під час тренінгу Наталія Серватяк презентувала «Довідник безбар’єрності» – гід з толерантної взаємодії, а також представила «Альбом безбар’єрних рішень – практичний посібник, який містить рекомендації щодо облаштування доступного простору та на прикладах ілюструє, як зробити міське середовище дружнім до маломобільних груп населення.
Ініціативу «Без барʼєрів» започаткувала Олена Зеленська. У 2021 році уряд ухвалив «Національну стратегію створення безбарʼєрного простору», яка є до виконання кожному. У цьому напрямку Стрийська міська рада одна з перших в області почала розробляти Концепцію безбар’єрності та створила відповідну Раду. Курує це питання в громаді радниця міського голови з питань безбарʼєрності, депутатка Євгенія Пристанюк.