Сьогодні у селі Сихів Стрийської громади на фасаді школи урочисто відкрили меморіальні дошки Захисникам Олегу Павлову і Олегу Чернеті

10 Вересня 16:44

Заступниця міського голови Христина Грех та староста Зіновій Микитин подякувала рідним за Героїв, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Василь освятив пам’ятні знаки. Розповіли про Героїв сестри та вчителі.
Олег Павлов (29.01.1993-14.11.2023) – солдат навідник 68-ї окремої єгерської бригади. Проживав у с.Сихів. Закінчив Сихівську школу та ВПУ № 34. Працював у Польщі. Повернувся в Україну в серпні 2023р., щоб добровольцем вступити у лави ЗСУ. Загинув під час виконання бойового завдання в районі н.п. Райгородка на Луганщині.
Олег Чернета – (26.08.1975 – 21.12.2023) – старший сержант 103-ї окремої бригади ТрО. Проживав у с. Сихів. Народився у багатодітній сім’ї, закінчив місцеву школу, був музично обдарованим – навчався в музичній школі. Закінчив ВПУ №8, мав професію токаря. Призваний в червні 2023р. Загинув в районі н.п. Кислівка на Харківщині.
Герої поховані на кладовищі с.Сихів.
Вічна слава і шана! Завжди пам’ятаємо!