Сьогодні Україна вшановує пам’ять Кіборгів – мужніх, стійких і нескорених захисників Донецького аеропорту

20 Січня 14:20

244 дні Захисники України тримали оборону летовища, чинили опір попри постійні обстріли, поки не витримав бетон…
Останньою з позиції вийшла група Максима «Адама» Ридзанича, яка ще дві доби боронила частинку української землі у повному оточенні. Про їх подвиг мало відомо, тому в офіційній статистиці залишається 242 дні оборони ДАП.
За весь час захисту летовища загинуло понад 100 українських військових, близько 440 зазнали поранень.
Стрийська громада памʼятає і про подвиг свого Кіборга – Андрія Грицана з Великих Дідушич.
Ще одним Кіборгом, який був нагороджений за захист аеропорту і загинув уже під час повномасштабного вторгнення – стриянин Микола Озеров.
Вічна пам’ять і вічна слава незламним Героям!