Сьогодні стартував обласний Конкурс проєктів місцевих ініціатив та проєктів регіонального розвитку
![Сьогодні стартував обласний Конкурс проєктів місцевих ініціатив та проєктів регіонального розвитку](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271224876_296437439192234_9119145883211616351_n.jpg)
Цьогоріч мінімальна вартість проєктів стартує від 200 тисяч гривень, а максимальна сума субвенції з обласного бюджету – 750 тисяч гривень. До участі запрошують такі категорії учасників:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, сільські, селищні, міські ради;
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
сільські, селищні, міські ради та ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад.
Одним заявником може бути подано не більше 2 проєктів.
Серед нових пріоритетів у Конкурсі 2022 додали історико-культурну спадщину та туризм, а також напрям «спорт та молодь». Цьогоріч реєстрація проєктних заявок триватиме до 18.00 год. 21 лютого 2022 року. З умовами та деталями конкурсу місцевих ініціатив можна ознайомитися за посиланням https://lvivoblrada.gov.ua/…/vid-sogodni-konkursanti…