Стрий надіслав чергову допомогу місту-побратиму Авдіївці

27 Жовтня 14:15

Наше героїчне місто-побратим Авдіївка щодня приймає ворожі удари, проте міцно тримає оборону та забезпечує в надскладних умовах життєдіяльність своєї громади. Ми вже неодноразово допомагали і продовжуватимемо підтримувати боротьбу української Авдіївки на межі.
Віталій Барабаш, начальник Авдіївської міської військової адміністрації звернувся до нас з черговим проханням про допомогу. Усі пункти з переліку потреб вдалося придбати спільними зусиллями міської ради та МККП. Обладнання та інструменти уже на шляху до Авдіївки.
Для звітності публікуємо офіційне звернення п.Барабаша.
До слова, про військову допомогу не завжди можемо публічно звітувати, однак наша громада безперервно вносить свій вклад в українську перемогу.

Дякуємо депутату обласної ради Всеволоду Біласу за придбання енергетичних напоїв для військових.