Стрийська міська рада виділила майже 5 млн грн для ЗСУ

26 Вересня 15:26

Сьогодні на сесії Стрийської міської ради проголосували за чергове виділення коштів для Збройних сил України, майже 5 млн грн. Загалом з початку року це вже понад 65 млн грн для наших Захисників з бюджету міської ради.

На сесії виступив заступник командира військової частини, до якої належить бригада Стрийської ТрО Володимир Іваницький. Він прозвітував за виконані запити і подякував міському голові та всім причетним за допомогу.

З міського бюджету на частину закупили дрони різної конфігурації (12 шт.), запчастини до авто, іншу автомобільну техніку, антидронову рушницю, тренажери для реабілітаційного майданчика, два автомобілі «Баггі» та два квадрокоптери «Вампір» всього на суму понад 4 млн грн.

Нехай бережуть життя наших воїнів і допомагають бити ворога.