Старости старостинських округів Стрийської міської ТГ звітували про проведену роботу перед депутатами під час засідань постійних депутатських комісій
![Старости старостинських округів Стрийської міської ТГ звітували про проведену роботу перед депутатами під час засідань постійних депутатських комісій](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/263563007_275771167925528_8817552512309884111_n.jpg)
Рішенням сесії Стрийської міської ради роботу 9 старост визнано задовільною і роботу одного старости – недостатньою.
Депутати зобов’язали старост протягом першого кварталу 2022 року прозвітувати перед своїми громадами, а також оприлюднити письмовий звіт на офіційному сайті міської ради. Міський голова Олег Канівець проявив ініціативу брати участь у всіх зустрічах-звітах по всіх старостинськи округах.