Співпраця з Люксембургом
![Співпраця з Люксембургом](https://stryi-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/f27a6843-a627-463c-a2ab-82220aef972d.jpg)
Представники Львівщини, серед яких і голова Стрийської громади Олег Канівець, провели плідні зустрічі з українською діаспорою, дипломатами, політиками та представниками бізнесу. Також відбулися перемовини щодо співпраці ймовірних міст-побратимів Стрий та Еш-сюр-Альзетт. Голова нашої громади представив перед Торгово-промисловими палатами України та Люксембургу програму «Стрийська ТГ – територія нових можливостей» та закликав міжнародних партнерів сприяти її реалізації.
В межах поїздки делегація взяла участь у благодійному вечорі, де збирали кошти на автомобілі швидкої допомоги. Уже найближчими днями Асоціація українців у Люксембурзі направить у Львівщину тренерів, які проведуть курс з тактичної медицини для військових. Зокрема, і для стрийських захисників. Дякуємо нашим новим друзям за допомогу. Україна це Європа!